Nekolnojamojo turto agentūra

Trumpas aprašymas: NEMOKAMI NT specialistu mokymai
Pilnas Aprašymas:

PELNINGA NAUJIENA LIETUVOJE BE INVESTICIJŲ IR RIZIKOS!!!

Sparčiai auganti amerikietiska nekilnojamo turto sistema suteikia galimybę patobulėti. Siūlo Jums sudalyvauti labai stipriuose nemokamuose 10-ties dienų profesionalų paruoštuose mokymuose nekilnojamojo turto, finansų, teisės, psichologijos, sveikatos srityse. Mokymuose Jums bus atskleista profesionalų darbo patirtis, kaupta virš 20 metų.

Mokymai vertingi tiek žmogaus asmeniniam gyvenimo tobulėjimui, tiek jo finansų valdymui, tiek NT specialisto darbui.  Taip pat pamatysite kaip dirba mūsų agentai ir kokie jų stulbinami pasiekimai per trumpą laiką, nes mūsų apmokymo sistema, įgalina net ir naujokus profesionaliai dirbti ir gerai uždirbti!

Šie mokymai padės Jums atrasti save ir tapti stipresne, labiau savimi pasitikinčia asmenybe bei padės Jums suprasti kaip siekti gyvenime aukštesnių tikslų.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, galėsite mokytis iš savo namų, Jums patogiu laiku. 

Tikimės atrasti gabių merginų ir moterų, kurios galės ir norės toliau tęsti veiklą nekilnojamo turto sferoje bei taps naudingomis ir lojaliomis partnerėmis.

Žinote energingų, aktyvių, darbščių merginų ar moterų, pranešk joms apie šį skelbimą.

ATEIK, PAMATYK IR ĮSITIKINK.  PASKUBĖK, nes šiuo metu stipriai plečiamės ir mums reikia žmonių visoje Lietuvoje. Jei esate energinga, reikli pati sau, tikslo siekianti moteris ar mergina – nedvejokite, dalyvių skaičius ribotas.

Negalvokite vėliau, nes vėliau šios galimybės nebebus.

Pasibaigus mokymams ir Jums pranešus apie norą toliau dirbti nekilnojamame turte, suorganizuosime pokalbį, po kurio suteiksime galimybę tapti NT specialistu bendroje Lietuvos-Amerikos Nekilnojamojo turto įmonėje.

 

Detalesne informacija ir registracija el.p. vb.toma@gmail.com


Kaina: NEMOKAMAI

Nekolnojamojo turto agentūra

Adresas: INTERNETU
Miestas: Visi miestai

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas