Nekilnojamojo turto agentūrų veikla

Trumpas aprašymas: Šiuo metu organizuojami mokymai, po kurių yra galimybė tapti Nekilnojamojo turto specialistu mūsų įmonėje. Mokymai vertingi tiek žmogaus asmeniniam gyvenimo tobulėjimui, tiek jo finansų valdymui, tiek NT specialisto darbui. Už juos mokėti nereikia. Taip tikimės atrasti gabių žmonių, kurie galės ir norės toliau tęsti veiklą nekilnojamame turte bei taps naudingais ir lojaliais partneriais mūsų įmonėje.
Pilnas Aprašymas:

Mokymuose Jums bus atskleista profesionalų darbo patirtis, kaupta virš 20 metų. 

Mokymų metu sužinosite, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip teisingai tvarkyti savo finansus, kaip tapti finansiškai nepriklausoma, kaip efektyviai dirbti, kaip valdyti baimes, emocijas, pasąmonę.

Mokymai apima darbo discipliną, labai efektingus darbo metodus, įgysite praktinių psichologinių žinių, kurios yra naudojamos prekyboje ir gyvenime, finansinių žinių apie pastatus ir nekilnojamąjį turtą.

Mokymai vertingi tiek žmogaus asmeniniam gyvenimo tobulėjimui, tiek jo finansų valdymui, tiek NT specialisto darbui. 

Taip pat pamatysite kaip dirba mūsų agentai ir kokie jų stulbinami pasiekimai per trumpą laiką, nes mūsų apmokymo sistema, įgalina net ir naujokus profesionaliai dirbti ir gerai uždirbti!

Šie mokymai padės Jums atrasti save ir tapti stipresne, labiau savimi pasitikinčia asmenybe bei padės Jums suprasti kaip siekti gyvenime aukštesnių tikslų.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, Jums patogiu laiku.

Po mokymų suprasite ar šis darbas Jums, nes sužinosite šios srities įpatumus  ir kaip atrodo nekilnojamo turto agento darbas iš arti ir kokie stulbinami darbo rezultatai gali būti per trumpą laiką.

 

Pasibaigus mokymams ir Jums pranešus apie norą toliau dirbti nekilnojamame turte, suorganizuosime pokalbį, po kurio suteiksime galimybę tapti NT specialistu bendroje Lietuvos-Amerikos Nekilnojamojo turto įmonėje.

 

Informacija ir registracija el. paštu: personalassvb@gmail.com


Mokymų lygis: Visiems
Kaina: nemokami
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: 2014-11-11

Nekilnojamojo turto agentūrų veikla

Adresas: H. Manto g. 31
Telefonas: 864120911
Miestas: Visi miestai

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas