UAB Klaipėdos apskaitos mokykla

Trumpas aprašymas: UAB Klaipėdos apskaitos mokykla buhalterius rengia jau keli dešimtmečiai ir labai didžiuojamės, jog iki šiol tęsiame savo pagrindinę veiklą - rengiame buhalterius! Savo krašte esame labai žinomi, kaip puikius specialistus ruošianti įstaiga, tad kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų ir išmokti buhalterijos!
Pilnas Aprašymas:

Kursų programa orientuota į asmenis, norinčius įgyti buhalterio profesiją „nuo nulio“! 
Baigę šiuos kursus būsite pilnai pasiruošę tvarkyti įmonių buhalteriją pagal apskaitą reglamentuojančius LR įstatymus bei verslo apskaitos standartus. Mokymo metodika susideda iš teorinės dalies ir praktikos, kurios metu nagrinėjamos konkrečios sudėtingos apskaitos tvarkymo situacijos ir jų sprendimo būdai. 
Čia turėsite daugiau mokymosi valandų ir daugiau verslo administravimo disciplinų, o tai reiškia žinosite ir mokėsite daugiau nei kiti buhalteriai ir taip įgysite konkurencinį pranašumą! 

Suteikiame GARANTIJĄ! 
Mes garantuojame, jog baigę kursus ir gavę buhalterio pažymėjimą, galėsite dirbti savarankišku buhalteriu. O jeigu jausite, jog dar turite spragų kurso teorijos ar praktikos pritaikymo klausimais – NEMOKAMAI suteiksime papildomas konsultacijas. 

Nauda dalyviui: 
Pilnas paruošimas buhalterio profesijai + papildomos verslo administravimo disciplinos (darbo teisė, excel, dokumentų valdymas ir pan.). Buhalterio kursų baigimo pažymėjimas. Suteikiama papildoma garantija. 

Kursų programa ir kita detali informacija – www.apskaitosmokykla.lt 

Artimiausia kursų pradžia Klaipėdoje: 

Rytinė grupė – 2016 m. rugsėjo 12 d.

Vakarinė grupė – 2016 m. rugsėjo 13 d.

Skambinkite ir suteiksime visą informaciją!


Mokymų lygis: Pradedantiems
Kaina: Yra papildomų sąlygų
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: 2016-09-12

UAB Klaipėdos apskaitos mokykla

Svetainė: www.apskaitosmokykla.lt
Adresas: Rūtų g. 4, Klaipėda
Telefonas: 869937001
Miestas: Klaipėda

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas