Apie įmonę
Darbdavys: Darbai Svetur
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Telefonas: 8 614 58209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.lt
Svetainė: www.darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: C kat. vairuotojas Anglijoje (atvyksta darbdavys)
Darbo sritis: Transportas / Logistika
Darbo pobūdis: Reikalingi C kat. vairuotojai Anglijoje esančiuose oro uostose. GEGUŽĖS-BIRŽELIO mėn.atvyksta anglų darbdaviai į Lietuvą patys pasimatyti su kandidatais. Darbo vieta: visi Anglijos oro uostai Darbo pobūdis: Gėrimų ir maisto pristatymas į lėktuvus. Darbas reikalauja atsargumo ir tikslumo, nes važinėjimas vyksta tarp lėktuvų. Važiavimo atstumai yra trumpi (3-4 mylios nuo sandėlio iki lėktuvo). Darbo valandos: 40 valandų per savaitę (galimi viršvalandžiai). Darbo trumė: Darbo kontraktas yra pasirašomas 6 mėnesiams. . Atlyginimas: 9-10 svarų/val. Būstas ir maitinimas darbo metu yra suteikiami NEMOKAMAI. DĖMESIO!!! Darbai Svetur kviečia registruotis į gyvą susitikimą su darbdaviais iš Anglijos, kuris vyks gegužės pabaigoje-birželio pradžioje Vilniuje. Dėl išsamesnės info prašome kreiptis telefonu - 8 624 66641.
Reikalavimai darbuotojui: - Šnekamoji anglų kalba;
- Neteistumo pažyma iš visų šalių, kuriose per pastaruosius 5 metus praleista daugiau nei 6mėn.;
- C kat. vairuotojo pažymėjimas;
- 95 kodas.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Atlyginimas: nuo 2000 EUR per mėn.
Skelbimas paskelbtas: 2017-04-28
Galioja iki: 2017-07-28


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas