Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 8 614 58209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.lt
Svetainė: http://www.darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: CE kat. Vairuotojas Olandijoje
Darbo sritis: Transportas / Logistika
Darbo pobūdis: Ieškome CE kategorijos vairuotojų darbui Olandijoje. Vietiniai reisai tik darbo dienomis! (savaitgaliai laisvi). Kiekvieną vakarą grįžtama namo(gali nebent labai retais atvejais pasitaikyti tokių dienų,kuomet reikės naktį praleisti sunkvežimyje). Skubiam išvykimui ieškome darbuotojų: *krovinių gabenimui Amsterdamo oro uosto teritorijoje(curtain sider,normal trailer or in some occasions a sea container); *gyvulių pašaro pervežimui į gyvulių ūkius(by silo trailer); *vaisių bei daržovių pervežimui(by cooling trailer). Darbas 55-60 valandų per savaitę. Atlyginimas: €11,09 - € 13,38/val.(priklauso nuo konkretaus varianto). €2350-€2600 per mėnesį į rankas. Viršvalandžiai apmokami didesniu tarifu - 130%. Jeigu tenka padirbti savaitgaliais, tuomet šeštadienis apmokamas 150%, sekmadienis 200%. Apgyvendinimas suteikiamas. Nuomos kaina 50-55 eurai per savaitę. Būtina sąlyga: reikėtų vykti su savo automobiliu!
Reikalavimai darbuotojui: - Gera šnekamoji anglų kalba;
- Vairuotojo pažymėjimas (CE kat.);
- 95 kodas;
- Tachografo kortelė;
- Patirtis ne trumpesnė nei 12 mėnesių;
- Manevringas ir ekonomiškas vairavimas.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Atlyginimas: nuo 2350 EUR per mėn.
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2019-01-04
Galioja iki: 2019-03-05


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas