Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Medinių palečių gamyba Anglijoje!(be anglų kalbos)
Darbo sritis: Gamyba / Pramonė
Darbo pobūdis: Medienos pramonės įmonė Anglijoje ieško gamybos darbuotojų,kurie nebijo iššūkių ir yra pasirengę prisijungti prie gamybos darbuotojų komandos!!! Šiam darbui nereikalinga nei anglų kalba,nei ankstesnė patirtis,kadangi visiems atvykusiems bus vykdomi apmokymai!!! Darbo pobūdis: • Padėklų rūšiavimas - kokybės patikrinimas; • Padėklų gamyba - darbas prie gamybos linijos; • Padėklų taisymas. Darbas monotoniškas,fiziškai nėra lengvas,reikalingi darbuotojai,kurie gebės dirbti su sunkiais ir nepatogiais medienos padėklais. Atlyginimas: £8/val. +£50/sav.(bonusai). Darbo laikas: • Nuo pirmadienio iki penktadienio: 6.30val. – 16.30val. • Šeštadieniais: 6.30val. – 13.00val. Būstas suteikiamas šalia darbo(pasiekiamas pėščiomis),už jį nuskaičiuoja nuo algos 70 svarų/sav.(su komunaliniais). Depozitas 110 svarų išskaičiuojamas iš algos tolygiai per du atlyginimus. Alga mokama kas savaitę. Depozitas išsikraustant grąžinamas. Darbas Doncaster bei Daventry miestuose. Darbo pradžia: NEDELSIANT!
Reikalavimai darbuotojui: Ieškomi darbuotojai:

-Nebijantys sunkaus fizinio darbo;
-Darbštūs bei atsakingi;
-Gebantys dirbti komandoje;
-Be rimtų sveikatos problemų.
-Sugebantys laikytis darbo taisyklių;
-ANGLŲ KALBA NĖRA BŪTINA.
Skelbimas paskelbtas: 2019-02-05
Galioja iki: 2019-04-06


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas