Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Sunkvežimių ir priekabų mechanikas Š.Airijoje!
Darbo sritis: Mechanika / Inžinerija
Darbo pobūdis: Ieškome patirties turinčio sunkvežimių ir priekabų mechaniko darbui Newry mieste Šiaurės Airijoje! Darbas seniai įsikūrusioje automobilių remonto įmonėje,kurioje dėl padidėjusio darbo krūvio ieškome papildomų darbuotojų, kurie galėtų prisijungti prie draugiškos komandos. Įmonė dirba su visais sunkvežimių ir priekabų modeliais. Taip pat ieškome pagalbinio darbuotojo(gali turėti mažiau patirties),kuris pagelbėtų mechanikams prie sunkvežimių ir piekabų remonto,atliktų pavestas užduotis servise,taip pat priklausytų pagalbiniai darbai kieme. Atlyginimas: £9.00/val. mechanikams ir £8.00/val. pagalbiniams darbuotojams (po 2 mėnesių yra galimybė atlyginimą pasikelti). Atlyginimas mokamas kartą per savaitę į banko sąskaitą. Darbo laikas: *nuo pirmadienio iki penktadienio 8:30 - 18:00val; *šeštadieniais 8:30 - 13:00val. Būstas suteikiamas kiek toliau nuo darbo vietos,į/iš darbo darbuotojai vežiojami 1-2 mėnėsius,vėliau darbuotojai transportu pasirūpina patys.
Reikalavimai darbuotojui: -Anglų kalba;
-Patirtis mechanikos srityje;
-Savi įrankiai būtų privalumas.
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2019-02-05
Galioja iki: 2019-04-06


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas