Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Vilnius
Telefonas: 862466641
El.paštas: info@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Metalo rūšiuotojai Vilniuje
Darbo sritis: Gamyba / Pramonė
Darbo pobūdis: Ieškome 2 pagalbinių darbuotojų VILNIUJE prie metalo rūšiavimo. Darbo pobūdis : atvežtų metalų svėrimas,rūšiavimas (varis,aliuminis ir t.t.) bei kiti pagalbiniai darbai. Darbas daugiausia lauke. Kai lyja- uždarame angare. Darbas tik darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00. Alga : nuo 600€ į RANKAS su galimybe kilti iki 800€ į rankas. Darbo vieta : Kirtimai (Žarijų g.) Darbas yra ILGALAIKIS. Darbo pradžia : Nedelsiant!!
Reikalavimai darbuotojui: -fizinė ištvermė;
-darbštumas;
-atsakingumas.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Mob.:862466641
Skelbimas paskelbtas: 2017-10-09
Galioja iki: 2017-12-08


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas