Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Susitikimas su Anglijos darbdaviu Lietuvoje!!!
Darbo sritis: Turizmas / Viešbučiai
Darbo pobūdis: Liko mažiau nei savaitė iki susitikimo su darbdaviu iš Anglijos,kuris šių metų gruodžio mėnesį atvyksta į Lietuvą!!! Numatomi susitikimai: gruodžio 19 dieną - Vilniuje; gruodžio 21 dieną - Kaune. Reikalingas įvairaus spektro personalas vienam didžiausių pajūrio kurortų (poilsio ir pramogų kompleksas),esančiam vakarų Anglijoje (Devon,prie pat vandenyno). Numatyti išvykimai: * sausio 8d.; * vasario 19d.; * kovo 23d. Reikalingi darbuotojai: - registratūros darbuotojai; - padavėjai/barmenai; - kambarių tvarkytojai; - valytojai(naktinė pamaina); - valytojų vadovė(naktinė pamaina); - virėjai; - virtuvės pagalbiniai darbuotojai; - sodininkai; - SPA darbuotojai(Level 3 Therapist); - boulingo prižiūrėtojas. Atlyginimas: Nuo £7.50/val.+ bonusai. Darbo laikas: 5 darbo dienos per savaitę, po 8 valandas per dieną. Būstas suteikiamas, jo kaina yra £42/sav. (išskaičiuojama iš atlyginimo). Gyvenama personalui skirtose patalpose, prie pat darbo vietos ,taigi nėra jokių transporto išlaidų. Privalumas: visi darbuotojai gali NEMOKAMAI naudotis pramogų ir poilsio komplekse esančiomis pramogomis: baseinai, pirtys, teniso, krepšinio, futbolo, golfo aikštelės ir t.t. GALI VYKTI TIEK POROS,TIEK PAVIENIAI ASMENYS!!! NEREIKALINGA PATIRTIS,UŽTENKA ANGLŲ KALBOS!!!
Reikalavimai darbuotojui: - Šnekamoji anglų kalba;
- Patirtis nėra būtina, atvykusiems darbuotojams bus suteikti apmokymai.
Atlyginimas: nuo 300 svarų/sav.
Skelbimas paskelbtas: 2017-12-13
Galioja iki: 2018-02-11


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas