Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 862466641
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Apsaugos darbuotojai Maltoje!
Darbo sritis: Apsauga
Darbo pobūdis: Ieškome apsaugos darbuotojų Maltoje! Maltos saugos tarnyba įvairių objektų ir asmens apsaugai ieško angliškai kalbančių ir patyrusių ( darbas apsaugoje, policijoje ar karinėse pajėgose) specialistų. Darbas: 48-60 val.per savaitę. Atlyginimas: 1100€-1400€ /mėn. Būstas suteikiamas. Kontraktas metams su galimybe prasitęsti. Yra galimybė paskui vykti dirbti ir į kitas šalis. Bus vykdomas skype interviu su darbdaviu.
Reikalavimai darbuotojui: - Gera anglų kalba (raštu ir žodžiu);
- Panašaus darbo patirtis;
- Neteistumo pažyma.
Įmonė siūlo: Jei norite pastovaus darbo saloje,kur jūra ir saulė - siųskite CV!
Atlyginimas: 1100€-1400€ /mėn
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-09-06
Galioja iki: 2018-11-05


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas