Apie įmonę
Darbdavys: Østerås Bygg
Apie įmonę: Norvegiška kompanija Østerås Bygg AS, jau 23 metus dirbanti Norvegijos statybų rinkoje, pradeda naujų darbuotojų-speacialistų atranką(be tarpininkų). Mes dirbame tik su dideliais projektais Osle, Trondheime, Bodo ir kituose Norvegijos miestuose.
Miestas: Užsienis
Telefonas: +4746977472
El.paštas: ramunas@obygg.noApie siūlomą darbą
Profesija: Ieškome patyrusių STALIŲ/DAILIDŽIŲ/MONTUOTOJŲ darbui Norvegijoje.
Darbo sritis: Statyba / Nekilnojamas turtas
Darbo pobūdis: Mes ieškome stalių/dailidžių, specialistų galinčių montuoti gipso kartono plokštes, metalines ir medines vidinių bei laukinių sienų konstrukcijas(„karkasas“), langus, duris ir t.t. Anglų kalbos žinojimas yra pagirtinas bet nebūtinas.
Reikalavimai darbuotojui: Mes ieškome stalių/dailidžių, specialistų galinčių montuoti gipso kartono plokštes, metalines ir medines vidinių bei laukinių sienų konstrukcijas(„karkasas“), langus, duris ir t.t. Anglų kalbos žinojimas yra pagirtinas bet nebūtinas.
Įmonė siūlo: Mes dirbame tik su dideliais projektais Osle, Trondheime, Bodo ir kituose Norvegijos miestuose. Galime jums garantuoti p
Kita informacija: Naujų darbuotojų atranka bei testavimas vyks Klaipėdoje. Daugiau informacijos elektroniniu paštu ramunas@obygg.no (arba sms +4746977472)
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-08-16
Galioja iki: 2018-10-15


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas