Spausdinti

Karjera įmonėse. Kaip sėkmingai kopti karjeros laiptais?

karjeraDažnai ieškant darbo darbo skelbimuose ar konkrečių įmonių puslapiuose galime pastebėti, jog darbdaviai siūlo darbą su perspektyva, su galimybe kilti karjeros laiptais. Tokie pasiūlymai iškart sudomina jaunus žmones, kurie katik baigė studijas arba jau yra netoli to. Visas išsilavinęs jaunimas svajoja apie karjeros aukštumas, o jeigu tam pasiekti suteikia galimybę kažkuri viena, konkreti įmonė, dažnas jų tai priima su dideliu noru ir entuziazmu.

Tam, kad karjera įmonėse būtų sėkminga ir kuo greičiau pasiekta, reikia apsišarvuoti geležine kantrybe ir vadovautis keliais patarimais:

• Turėkite tikslą ir mokėkite planuoti. Tikslas turi būti labai konkretus, įvertintas, priimtinas, realistiškas ir apibrėžtas laike. Tačiau tikslo turėjimas dar ne viskas. Reikia mokėti tinkamai planuoti ir paskirstyti laiką, taip pat priimti netikėtus iššūkius ir su jais gerai susitvarkyti.

• Sunkiai dirbkite ir priimkite kritiką. Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Visais laikas darbas buvo labai vertinamas ir nesvarbu ar jūs firmos direktorius ar valytojas, vienaip ar kitaip gerai, kokybiškai ir su atsidavimu atlikta užduotis nelieka nepastebėta. Bet visgi net ir pačią didžiasią kritiką reikia mokėti teigiamai įvertinti, priimti, pasimokyti ir žengti toliau.

• Nuolat tobulekite ir viskuo domėkitės. Dažnai jau dirbant pačioje įmonėje yra organizuojami įvairūs mokymai, seminarai kelti darbuotojų kvalifikacijai, tačiau jūs ir pats galite pasidomėti naujienomis ir galimybėmis, nueiti į vieną kitą seminarą, susijusį su jūsų darbu ir gebėjimais. Beto parodydami, jog patys viskuo domitės ir tobulėjate tikrai neliksite nepastebėtas.

• Dirbkite su didelia aistra ir atsidavimu. Kiekvienas darbas, o ypač mėgiamas darbas, turėtų būti dirbamas su didelia aistra ir atsidavimu, vien tik dėl to, jog tuomet yra žymiai lengviau pasiekti to, ko taip trokštate.

Dėje pasiekti karjeros viršūnę sugeba tikrai ne kiekvienas. Vieniems nepakanka žinių, išsilavinimo, kitiems tiesiog noro, etiketo išmanymo ar ryžto. Darbo ir mokymų portalas isidarbink.lt nori, kad būtų pasiekta abipusė nauda įmonių, ieškančių kompetentingų darbuotojų ir karjeristų atžvilgiu. Tam, kad jie vienas kitą greičiau surastų isidarbink.lt sukūrė skyrelį pavadinimu „ Karjera įmonėse". Būtent šiame skyrelyje tokios įmonės ar įdarbinimo agentūros, kurioms nuolat reikia darbuotojų, galės dėti skelbimus pačios arba su isidarbink.lt pagalba. Tai labai patogu, nes žmonės ieškantys darbo vienu mygtuko paspaudimu galės nusiųsti savo CV ir motyvacinį laišką konrečiai įmonei, o pačios įmonės, kai tik prireiks darbuotojų, galės lengvai savo duomenų bazėje jį surasti. 

Skyrelis Karjera įmonėse

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas