PATARIMAI, KAIP PASIEKTI SAVO TIKSLĄ

0

Konkretumas

Jeigu norite kažką pasiekti, reikia iš pradžių patiems suprasti, ko jūs norite. Psichologų nuomone, bet kuris tikslas turi būti konkretus. Jeigu žmogus neįsivaizduoja, ko jis nori iš gyvenimo, kur jis galėtų save realizuoti, pasiekti tikslą jam bus sudėtingiau. Todėl pasistenkite sukonkretinti savo norus, pavyzdžiui, užuot teigę „Aš noriu numesti 10 kg“, sakykite „Aš numesiu 10 kg“. Ar jaučiate skirtumą?

Išmatavimas

Kas turi nutikti, kad jūs pasakytumėte: „Taip, mano tikslas dabar pasiektas“? Jūs turite jau dabar, šią minutę, sekundę nuspręsti, ko tikitės iš rezultatų. Jeigu ieškote svajonių darbo, neskubėkite priimti pirmo darbo pasiūlymo.

Pasiekimas

Žinoma, galima svajoti apie skrydį į kosmosą. Galbūt po 50 metų jūs galėsite tai lengvai išpildyti. Tačiau kol kas šį tikslą galima priskirti prie nepasiekiamo. Bet sutaupyti pinigų, sutvarkyti visus dokumentus ir leistis į kelionę aplink pasaulį – reali svajonė.

Realybė

Nemaišykite svajonių su tikslais. Nešvaistykite savo laiko ir jėgų tam, ko niekada nepasieksite.

Apsisprendimas

Nuspręskite, kiek jums reikia laiko pasiekti savo tikslui: mėnesių, metų, viso gyvenimo?

Be to, nepamirškite, kad mūsų mintys materializuojasi ir viską, ką fantazuojate, nupieškite arba užrašykite, užfiksuokite ant balto popieriaus lapo ar plakato.

Pavyzdžiui, jeigu jūs norite atostogų, norite išvykti į Ispaniją, arba turėti gražų namą, gerą vyrą arba žmoną – nupieškite ar įklijuokite pasirinktą rastą nuotrauką, kuri atspindi tai, ko trokštate, ir kaskart žiūrėkite į šiuos pasirinktus paveiksliukus. Pasąmonė užfiksuos jūsų troškimus ar atsiųs jums tinkamus žmones, pritrauks reikiamas situacijas, kurios padės jums pasiekti tikslą, išpildys svajonę.

Palikite komentarą