TUŠČIŲ KIŠENIŲ PRIEŽASTYS

0

Daug žmonių svajoja pagerinti savo materialinę padėt, tačiau kelyje link pinigų atsiranda kliūčių. Likimas vėl ir vėl sugrąžina žmogų į ankstesnę finansinę padėtį.

Tai įvyksta įvairias būdais. Kai kurie žmonės neapdairiai praranda pinigus arba tuščiai juos iššvaisto, kiti tiesiog stovi vietoje, jų pajamos nedidėja. Tretieji neturi pinigų, nes vos tik jų gauna, atsiranda draugų, kurie įsigudrina iš jų pasiskolinti.

Kodėl lėšų vis trūksta?

Atsakymas paprastas. Priežastys slypi žmogaus sąmonėje. Mat šalia aktyvių veiksmų, kurie būtini gerovei kurti, dar reikia pasistengti pakoreguoti savo pasaulėžiūrą.

Štai pagrindinės mentalinės ir emocinės žmogaus skurdo priežastys:

1.Įsitikinimas, jog esi nevertas turtų

Svarbiausia pinigų neturėjimo priežastis – įsitikinimas, kad esate nenusipelnę turtų. Dėl tokio klaidingo mąstymo jūs patys atsitveriate nuo finansinių srautų. Ir gaunate tik minimumą.

Reikia atsiverti pinigams, įsileisti juos į savo gyvenimą, patikėti, kad esate verti turėti tiek pinigų, kiek trokštate.

2. Šykštumas

Antroji pinigų trūkumo priežastis – šykštumas ir godumas. Gyvenimas taip sutvarkytas, kad reikia būti santykinai dosniam, sugebėti dalintis su kitais. Būtina mokėti ne tik imti, bet ir duoti. Jei žmogus prisiriša prie pinigų ar daiktų, jis praranda juos. Tapkite išmintingesni.
Jei esate šykštus žmogus, sąmoningai mokykitės dosnumo. Pamažu išmoksite dalintis su pasauliu savo turtais. Kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau jums sugrįš.

3. Baimė likti be pinigų

Baimė – magnetas, pritraukiantis tai, ko bijote.
Baimė likti be lėšų nulemia tai, kad jūs pradedate prarasti pinigus. Jums ima jų nuolat trūkti. Tai tęsis tol, kol neįtikinsite savęs, kad visada turite pakankamai pinigų.

4. Neigiamas požiūris į turtingus žmones

Jei pavydite kitiems ar manote, kad visi turtingi žmonės yra negeri, patys pinigų niekuomet neturėsite. Keiskite savo mąstymo stereotipus ir išmokite džiaugtis savo kaimynų ir pažįstamų laimėjimais.

Įsisavinę turtingų žmonių psichologiją, galėsite tapti sėkmingais ir materialiai nepriklausomais žmonėmis. Mes gyvename materialiame pasaulyje, kuriame nuo pinigų priklauso daug kas. Tapę turtingesni, turėsite daugiau galimybių jaustis laimingi.

Palikite komentarą